Тривають змагання з боротьби серед спортсменів з вадами слуху

Збірна України серед спортсменів з вадами слуху посіла перше місце на Чемпіонаті Європи.Подробнее

Турнір Запорізької області з боулінгу серед спортсменів школярiв з вадами слуху 05 02 20Подробнее

Житомир приймає чемпіонат України із волейболу серед спортсменів із вадами слухуПодробнее

Сумо Сидоренков Роман город Сумы 🥇💪☝️02.10.19Подробнее

Сумо Сидоренков Роман город Сумы 🥇💪☝️02.10.19

Фінальні змагання XXVІІ Спартакіади "Повір у себе" з волейболуПодробнее

Фінальні змагання XXVІІ Спартакіади 'Повір у себе' з волейболу

У Кропивницькому розпочався чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слухуПодробнее

Кубок України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. День 2Подробнее

Підготовчий збір до чемпіонату світу з вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху.Подробнее

Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьбиПодробнее

Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби

Змагання з волейболу серед учнів НВО Спецшкола №3Подробнее

Змагання з волейболу серед учнів НВО Спецшкола №3

Легкоатлети з Черкащини серед найсильніших спортсменів з вадами слухуПодробнее

Легкоатлети з Черкащини серед найсильніших спортсменів з вадами слуху

Змагання з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху (день третій)Подробнее

Змагання з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху (день третій)

Чемпіонат світу з волейболу 2021 серед спортсменів з порушеннями слухуПодробнее

Чемпіонат світу з волейболу 2021 серед спортсменів з порушеннями слуху

Рука в Нападении и остальные лайфхаки в нападении от Мастера спорта СССР🔥 часть 2Подробнее

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ серед спортсменів з вадами слуху. м. МиколаївПодробнее

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ серед спортсменів з вадами слуху. м. Миколаїв

Змагання з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху (день другий)Подробнее

Змагання з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху (день другий)

Сергій Сущевський із Сум став чемпіоном України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слухуПодробнее

Кращі на європейських змаганнях: троє криворізьких спортсменів виступатимуть на чемпіонаті світуПодробнее